1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

«112 Україна» відмовився від трансляції скандального фільму з Путіним і Медведчуком

Джерело: повідомлення телеканалу «112 Україна».

Телеканал «112 Україна», що пов’язують з кумом Путіна та одним з лідерів «Опозиційної платформи — За життя» Віктором Медведчуком, скасував показ скандального фільму Олівера Стоуна «Нерозказана історія України».

На каналі заявили, що таке рішення ухвалено «за рекомендацією Міжнародної редакційної ради».

Пряма мова: «Міжнародна редакційна рада рекомендувала керівництву телеканалу «112 Україна» відмовитися від трансляції «Нерозказаної історії України». Беручи до уваги ці рекомендації та неможливість у повній мірі захистити права журналістів в разі застосування санкцій проти телеканалу, команда «112 Україна» ухвалила рішення скасувати показ картини».

Гендиректор телеканалу «112 Україна» Єгор Бенкендорф: «Безпека співробітників телеканалу та сайту 112.ua для нас понад усе. Ми вдячні Міжнародній редакційній раді за швидку реакцію на ситуацію з погрозами телеканалу з боку націоналістичних сил».

«Закликаю президента, міністра внутрішніх справ, голову СБУ і всіх, кого це стосується, забезпечити наше право на роботу і безпеку співробітників холдингу», — додав Бенкердорф.

Українська правда

 

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *