1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

«Громадське телебачення» засудило заклики Кутєпова у Facebook до насильства

Журналіст «Громадського» Богдан Кутєпов висловився у соцмережі з приводу запитань колег на пресконференції Олега Сенцова та Олександра Кольченка 10 вересня.

Як повідомляв раніше ДМ, Кутєпов написав:

«Я вважаю так: щоб не було потім вереску про утиски свободи слова, журналістів повинні пиз**ти самі ж журналісти. А журналісток – журналістки. Тих, котрі ставлять тупі питання, просто садити на місце чи виводити з зали. А тих, хто під виглядом журналістів приходить провокувати від Шарія, Медведчука чи з кремлівських помийок типу Страни.юа – нещадно пиз**ти. С – Саморегуляція», йшлося в дописі.

Натомість на сайті «Громадського» оприлюднили заяву, якою засуджують подібні висловлювання.

«Організація засуджує публічні висловлювання журналіста Богдана Кутєпова у соціальних мережах на адресу журналістів, що працювали на пресконференції Олега Сенцова та Олександра Кольченка і вважає їх неприпустимими. Висловлювання нашого колеги суперечать цінностям нашої Організації. А це довіра, професійність, відповідальність і людяність», — йдеться в повідомленні.

В організації додали, що через висловлювання Кутєпова будуть скликані Редакційна рада і Загальні Збори.

Згодом Богдан Кутєпов відредагував свій допис у Facebook.

«В перекладі на цивілізовану мову: я обурений ситуацією, яка склалася в українській журналістиці в цілому. Цей пост не є закликом до фізичного насилля і відображає лише мою власну думку та (як і решта моїх публікацій на кшталт «Аваков — чорт!») очевидно суперечить принципам і цінностям організації, де я працюю і яку я люблю. Любов зла», — додав він.

Нагадаємо, перша пресконференція звільнених з Росії українських політв’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка проходить 10 вересня в «Українському домі». Її проведення анонсували напередодні. Подію транслюють наживо низка українських та іноземних ЗМІ, на неї зареєструвалися 360 журналістів.

Під час заходу Олег Сенцов подякував українським ЗМІ за боротьбу, а також заздалегідь вибачився за те, що не буде брати участі в токшоу, масових заходах та роздавати інтерв’ю всім охочим. Також режисер повідомив, що збирається знімати кіно й жити далі. Політики до нього, за його словами, поки не зверталися, за що він їм вдячний. Він сам ще не вирішив, чи йти в політику.

Український режисер також повідомив, що в травні готувався до другого голодування

ДМ зібрав реакції медійників на запитання, які задавали їхні колеги Олег Сенцову та Олександру Кольченку.

https://detector.media

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *