6 czerwca — Dzień Dziennikarza Ukrainy. Witamy! 28 czerwca — Dzień Konstytucji Ukrainy. Witamy!      

Команда Зеленського сподівається на взаємовигідні відносини з Польщею

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського розраховують на конструктивні відносини з Польщею та візит у найближчому майбутньому до цієї країни.

Як повідомляє «Європейська правда», про це сказав політичний консультант «Команди Зеленського» Дмитро Разумков на брифінгу у понеділок, трансляцію якого вів телеканал «112 Україна«.

Таким чином Разумков прокоментував запрошення президента Польщі, яке він висловив в ході нічного привітання Зеленському.

«Я, на жаль, не був присутній при розмові президентів, і ми вкрай вдячні за запрошення пана Дуди, але сьогодні говорити про те, коли відбудеться цей візит — поки я не зможу відповісти конкретно на це питання. Я сподіваюся, що це відбудеться в найближчому майбутньому, і наші взаємини з Польщею будуть розвиватися у конструктивному і взаємовигідному напрямку «, — сказав представник штабу Зеленського.

Він також висловив упевненість, що відносини України з країнами Європи будуть і далі поліпшуватися.

«На сьогоднішній момент у України і більшості європейських держав досить теплі дружні партнерські взаємини, і я впевнений, що якщо ця ситуація і буде змінюватися, то тільки в кращу сторону», — зазначив Разумков.

УП

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *