6 czerwca — Dzień Dziennikarza Ukrainy. Witamy! 28 czerwca — Dzień Konstytucji Ukrainy. Witamy!      

Кшиштоф Пендерецький у Одесі

НАЦІОНАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ФІЛАРМОНІЙНИЙ ОРКЕСТР

Прес-реліз

3-го грудня – вперше в Україні прозвучить Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького у виконані самого композитора!

Славетний польський композитор, жива легенда, приїде до Одеси щоб разом з народним артистом України Хобартом Ерлом, Національним одеським філармонійним оркестром, солістами і Національною заслуженою академічною капелою “Думка” створити історичну подію для усієї України.

Кшиштоф Пендерецький володар трьох нагород “Греммі” (1988,1999,2001), призу Міжнародної музичної ради ЮНЕСКО (1993), призу найкращого композитора сучасності в Мідем Классік  у Каннах (2000). Є почесним доктором більше п’ятнадцяти університетів, у тому числі українських консерваторій – у Києві (з1999 року) та Львові (з 2015 року).

Він є почесним членом Королівської музичної академії у Лондоні, Національної академії Святої Цецілії у Римі, Королівської музичної академії у Стокгольмі, Академії мистецтв у Берліні, Національної академії мистецтв у Буенос-Айресі, Міжнародної академії філософії та мистецтва у Берні, Національної академії наук, літератури і мистецтва у Бордо, Королівської Ірландської музичної академії у Дубліні, Американської академії мистецтв і літератури.

Симфонія № 7 “Сім врат Єрусалиму” – дуже символічний твір, написаний на замовлення мерії Єрусалиму в 1996 році – до 3000-річчя міста.

В основі текстів композитор узяв псалми зі Святого Письма, які пролунають у виконанні п’яти чудових солістів, які вже багато років працюють з Кшиштофом Пендерецьким.

Вся сила містеріальної дії буде посилена звучанням тубафона – інструмента, який встановлять на сцені Одеської філармонії, розробленного Пендерецьким саме заради цієї симфонії, натхненний звучанням бамбукових труб Полінезії.

Любенко Наталія, відділ взаємодії із ЗМІ

natasha.liubenko@gmail.com

email оркестру: nofo.odessa@gmail.com

 

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *