28 czerwca –25.rocznica uchwalenia Konstytucji Ukrainy. Dzień Konstytucji Ukrainy. WITAMY!    

Media Group Ukraine припиняє видавати газету «Сегодня»

27 вересня 2019 року вийде останній номер щоденної газети, надалі редакція надаватиме інформацію на сайті та в теленовинах

Media Group Ukraine (Київ) вирішила призупинити видання газети «Сегодня» з 27 вересня 2019 року, інформаційний бренд «Сегодня» сконцентрується на розвитку диджитал і ТВ-форматів, ідеться в повідомленні медіагрупи.

Як зазначають у MGU, 27 вересня 2019 року вийде останній номер щоденної газети. Надалі в режимі 24/7 редакція надаватиме інформацію своїй аудиторії на сайті та в теленовинах.

«Систему збуту друкованої преси практично зруйновано, друк дорожчає у валютному виразі, й тенденція до подорожчання збережеться. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (та навіть і тижневої давнини) новини. Останнім часом ситуація тільки погіршується, і ми ухвалили бізнес-рішення — призупинити випуск щоденної газети та сконцентрувати зусилля на розвитку сайту й теленовин під брендом «Сегодня», — наводяться в повідомленні слова директора Media Group Ukraine Євгена Бондаренка.

За словами гендиректора «Сегодня Мультимедиа» Андрія Романенка, за останні дев’ять років середньотижневе охоплення газет (щоденних + щотижневих) знизилося на 52%. Водночас охоплення інтернету зросло на 60%.

«В Україні закрилося чимало газет і журналів, гравці, що залишилися, вже не можуть підтримувати інфраструктуру, необхідну для його існування. Цілі сегменти ринку припинили існування — збанкрутували передплатні агентства, закрилися мережі продажу періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст із населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали», — наголошує він.

За словами Романенка, всім співробітникам буде забезпечено справедливі умови звільнення та запропоновано наявні в групі можливості для працевлаштування.

Як повідомлялося, у травні 2019 року екс-операційний директор StarLightMedia Євген Бондаренко змінив на посаді директора ТОВ «Медіа Група Україна» (МГУ) Євгена Лященка.

У серпні 2018 року «МГУ» підписала багаторічний контракт з одним із найбільших у Європі супутникових операторів Eutelsat Communications (Франція) про надання мовлення на супутнику Eutelsat 9B, тестування мовлення супутника Eutelsat 9B розпочалось у 2016 році.

ТОВ «Медіа група Україна» — медіахолдинг, який об’єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», телеканал «НЛО TV», «Індиго TV», тематичні канали «Футбол 1» та «Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджітал Скрінз» (OLL.TV, Xtra TV), продакшн-компанію «Теле Про» та холдинг «Сьогодні Мультімедіа».

Власником медіа-холдингу є група «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова.

Джерело: Українські новини Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/media-group-ukraine-pripinyaje-vidavati-gazetu-segodnya-622200.html

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *