1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

РНБО запровадила санкції проти телеканалу «НАШ»

Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції стосовно телеканалу «НАШ», який належить екснардепу Євгенію Мураєву.

Джерело: секретар РНБО Данілов на брифінгу після засідання РНБО в Харкові 11 лютого

Деталі: Питання доповідав голова СБУ Іван Баканов. Термін санкцій -5 років.

Пряма мова Данілова: «Введено обмежувальні санкції проти компанії «Наша Прага», проти компанії НАШ 24″, «НАШ 365» і команії, яка безпосередьо є, наскільки ми проінформовані, володарем всіх цих компаній і знаходиться на Кіпрі в місті Лімасол — Proteas House 155 III Makariou. Терміном на 5 років.

(відповідаючи на запитання журналіста телеканалу «НАШ») Материнська компанія знаходиться у вас на Кіпрі, не знаю, чи знаєте ви, що ви кіпріоти частково… Саме проти цієї компанії-власниці було видано сьогоднішні санкції. Вони вводяться на підставі подання Служби безпеки України.

Мова не йде – НАШ, ваш, мій, твій – будь-які документи ми розглядаємо за поданням СБУ і ухвалюємо рішення».

Що передувало: В кінці січня УП, посилаючись на джерела, повідомляла, що Служба безпеки України готує документи для внесення в санкційний список телеканалу «НАШ», що належить політику Євгенію Мураєву.

Валентина Романенко, УП

https://www.pravda.com.ua/news

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *