1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

Щиро вітаємо з Днем журналіста!

Шановні колеги! Щиро й сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем журналіста! Святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу: день за днем занурюватись у вир подій, щоденно долати нові виклики заради своїх читачів, слухачів, глядачів.

Цього року Національна спілка журналістів України відзначила своє 60-річчя. Упродовж десятиліть найбільше творче об’єднання країни згуртувало тисячі працівників засобів масової інформації. Завжди одним із пріоритетів організації був захист наших спільних інтересів – права на професію, на безпеку та комфортні умови роботи.

За останній період Національна спілка журналістів України втілила у життя чимало проектів, спрямованих на захист прав журналістів та медіа. Запроваджено щомісячний моніторинг «Індекс фізичної безпеки журналістів України». Неодноразово Спілка ставала на захист медіа, що зазнавали тиску. Особливою місією стала допомога журналістам, які працюють у зоні бойових дій, журналістам-переселенцям та колегам у полоні. НСЖУ докладала і докладає зусиль для допомоги журналістам, які постраждали внаслідок анексії Криму та війни на Донбасі. В питаннях безпеки ми використовуємо всі можливі інструменти та міжнародні майданчики.

Ми робили й робитимемо все можливе для того, щоб захистити кожного українського журналіста. Розуміємо, що попереду в нас чимало випробувань, адже у рік виборів політики знову і знову намагаються ділити журналістів на категорії, сварити та провокувати. І єдина змога протидіяти цьому – згуртовуватися й триматися разом. Попри всі проблеми та перешкоди, будьмо солідарними в обстоюванні наших прав і свободи слова, а надійне спілчанське плече буде завжди поруч!

Зі святом вас, дорогі колеги! Міцного здоров’я та довгих років життя ветеранам журналістики! Невичерпної енергії задля втілення в життя задумів, планів та мрій молодим колегам! Найщиріші вітання кожному, хто обрав непросту професію та має горде звання українського журналіста!

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

 

Z okazji obchodzonego 6 czerwca Dnia Dziennikarza Ukrainy też

wszystkim Kolegom moc gorących życzeń od SDPnU!

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *