1 maja — Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, Święto Pracy, państwowe w Polsce, na Ukrainie. 2 Maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą. 3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy. 8,9 maja — Dzień Zwycięstwa. WITAMY!     

У Нацраді кажуть, що зв’язок «112», NewsOne і ZIK з Медведчуком не доведений

Юристи телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK унеможливлюють встановлення зв’язку мовників із Російською Федерацією та кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Про це заявила заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук із трибуни парламенту в четвер, повідомляє «Укрінформ».

«На жаль, там (у медіахолдингах — ред.) працюють дуже фахові юристи, які унеможливлюють встановлення будь-якого зв’язку із Російською Федерацією, принаймні на рівні тих документів, які наявні в Національній раді. Тобто фактично неможливо довести, що РФ має якийсь вплив на ці телеканали. З цього приводу ми листувалися з СБУ, але поки нам не надані документи, які підтверджували б такий вплив», — пояснила Фещук.

Водночас, відповідаючи на запитання депутатів, вона підкреслила, що також неможливо довести зв’язок цих телеканалів з одним із представником «Опозиційної платформи — За життя» Віктором Медведчуком, оскільки ці медіа «скуплені насправді підставною особою».

«Разом із Антимонопольним комітетом ми розпочали спільні дії, обмінюємося документами щодо того, щоб встановити зв’язок між бенефіціарними власниками «112 Україна», NewsOne і ZIK. Тобто ці дії розпочалися після того, як стало відомо, що пан Козак придбав ZIK», — повідомила представник Нацради.

Окрім того, на запитання голови комітету з питань культури і духовності Миколи Княжицького, Фещук уточнила, що Нацрада не уповноважена перевіряти телеканали щодо джерел їх фінансування.

«Щодо статті 19 закону «Про телебачення і радіомовлення», то ми не перевіряємо телерадіоорганізації в такий спосіб, тому що є дуже багато важелів приховування джерел фінансування, в тому числі — договори на отримання реклами та спонсорство», — зазначила заступник голови медіарегулятора.

Українська правда

 

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *