1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

«Індекс свободи преси»: Україна погіршила показники, але вперше з 2009 року увійшла в сотню

Україна вперше з 2009 року увійшла в сотню «Індексу свободи преси» від організації «Репортери без кордонів». Країна піднялася на шість позицій – на 96 місце.

При цьому Україна погіршила свою оцінку на 0,06 бала й тепер її індекс – 32,52 (чим нижче число, тим кращим вважається результат). Тобто просування України в рейтингу відбулося за рахунок гірших показників інших держав.

«Репортери без кордонів» вказують на недофінансування Суспільного мовлення. Також організація зазначає, що потрібно знижувати вплив олігархів на медіа, заохочувати незалежність редакцій та боротися з безкарним насиллям проти журналістів.

Автори індексу заявляють, що інформаційна війна з Росією мала негативні наслідки, включно із забороною російських сайтівзаборонами на в’їзд для іноземних журналістів та судами в справах про державну зраду.

На думку «Репортерів без кордонів», зміна влади в Україні не вплинула на ситуацію з погрозами та нападами на журналістів. Вони згадують про черкаського журналіста Вадима Комарова, який помер після нападу влітку 2019 року.

«Занепокоєння і надалі викликають питання доступу до інформації, маніпуляцій в новинах, порушень конфіденційності джерел, кібератак та крайнощів у боротьбі із фейковими новинами (включно із запропонованим законом про боротьбу з дезінформацією, який загрожуватиме свободі преси)», – заявили «Репортери без кордонів».В організації додали, що непідконтрольні Україні райони Донбасу залишаються недоступними для журналістів та західних оглядачів.Цьогорічний «Індекс свободи преси» очолюють Норвегія, Фінляндія, Данія, Швеція та Нідерланди.

https://www.radiosvoboda.org/

 

Поделиться новостью в социальных сетях:

One thought on “«Індекс свободи преси»: Україна погіршила показники, але вперше з 2009 року увійшла в сотню

 • 26/09/2020 at 8:01 дп
  Permalink

  ATT: sdpnu.com.ua / Sdpnu | Асоціація Польських Журналістів в Україні SITE SERVICES
  This notice RUNS OUT ON: Sep 25, 2020

  We have actually not gotten a settlement from you.
  We have actually attempted to call you yet were not able to contact you.

  Kindly See: https://bit.ly/32XRmKa .

  For details and to process a optional settlement for services.

  09252020222427.

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *