6 czerwca — Dzień Dziennikarza Ukrainy. Witamy! 28 czerwca — Dzień Konstytucji Ukrainy. Witamy!      

Зеленський і Туск у Станиці Луганській зайшли вглиб зони розведення

Президент України Володимир Зеленський та президент Європейської ради Дональд Туск відвідали район розведення сил і засобів у н.п.Станиця Луганська.

Про це 7 липня повідомили у прес-центрі Об’єднаних сил.

«На КПВВ «Станиця Луганська» Зеленського та Туска ознайомили з поточною ситуацією на цій ділянці. Президент України та президент Європейської ради поспілкувалися з представниками СММ ОБСЄ та місцевими мешканцями та ознайомилися з гуманітарними проектами, що реалізуються за підтримки ЄС», — йдеться у повідомленні.

«Верховний головнокомандувач особисто перевірив нові позиції сил ООС на ділянці розведення. Високим гостям також було представлено результати роботи груп розмінування: докази російської агресії у вигляді рештків ворожих боєприпасів, знайдених піротехнічними групами. Делегація мала нагоду переконатися у тому, що українська сторона неухильно виконує міжнародні договори та пункти Мінських домовленостей», — повідомили у прес-центрі ООС.

У прес-службі Зеленського повідомили, що під час візиту до Станиці Луганської президент «на понад півкілометра пройшов далі нульової позиції ЗСУ вглиб зони розведення».

«Разом з Дональдом Туском Зеленський минув крайній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого мосту, через який люди перетинають лінію розмежування та який планується відновити за умови дотримання перемир’я», — йдеться у повідомленні.

Як зазначив президент України, цей міст влада хоче відбудувати.

«Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо», – заявив Зеленський і додав, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

Також Зеленський і Туск відвідали КСП 8-ї роти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ, де заслухали доповідь про поточну безпекову ситуацію в районі проведення ООС.

«Війська всі розведені. Командири готові. «Зради» жодної нема», – зазначив начальник Генштабу Руслан Хомчак.

Під час візиту Зеленського та Туска супроводжували начальник Генштабу — головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, командувач ОС Олександр Сирський та голова ДПСУ Сергій Дайнеко.

Українська правда

 

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *