1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

ЗЕЛЕНСЬКИЙ УВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБО ЩОДО БЛОКУВАННЯ КЛОНІВ САЙТІВ ШАРІЯ ТА «СТРАНИ»

Президент Володимир Зеленський 16 лютого розширив санкції проти блогера Анатолія Шарія та головного редактора видання “Страна” Ігоря Гужви (Колаж — ІМІ, фото — фейсбук Анатолія Шарія та Вести.ua).  Тепер вони поширюються і на інші їхні сайти.

Відповідний указ оприлюднений 16 лютого на сайті Офісу президента, повідомляє Суспільне.

Указом президент увів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони від 30 грудня 2021 року «Про внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Обмеження проти Анатолія Шарія відтепер поширюються на сайти sharij.net, sharij.online, sharij.com.ua та інші “вебресурси, які забезпечують доступ до порталу Шарий.net”.

Що стосується видання “Страна”, під санкції тепер потрапили сайти strana.ua, strana.news, strana.one, strana.digital, strana.today та “інші вебресурси, які забезпечують доступ до порталу Cтрана.ua”, а також сторінки видання у Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках.

Анатолій Шарій з лютого 2021 року оголошений в Україні в розшук за підозрою про державну зраду. Ігор Гужва був у розшуку до літа 2019 року за статтею «вимагання». Зараз він перебуває в Австрії.

Як повідомляв ІМІ, 21 серпня 2021 року Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій подружжя Шаріїв – Анатолія і Ольги та головного редактора видання “Страна.ua” Ігоря Гужви.

До санкційного списку також потрапили Бондаренко Алла Іванівна, Солнцева Галина Володимирівка та Лукашина Любов Юріївна. Останні дві пов’язані з Ігорем Гужвою. Так, саме на його дружину Солнцеву зареєстровано ТОВ “Ласмак”, яке володіє виданням “Страна.ua”. Це видання потрапило під заборону.

https://imi.org.ua/news/

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *