1maja — Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy 2 maja — Dzień Polonii i Polaków za Granicą  3 maja — Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Światowy Dzień Wolności Prasy 8 maja i 9 maja — Dzień Zwycięstwa WITAMY!      

Змінювати медійне законодавство треба обережно, без поспіху, «турборежимів» та політизації

Свобода слова в Україні і права журналістів не мають стати жертвами політичного протистояння у Верховній Раді, зазначив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко (фото). Свобода слова в Україні та права журналістів не повинні стати жертвами політичного протистояння у Верховній Раді.

На засіданні парламентського комітету сьогодні пройшло перше депутатське публічне обговорення проєкту закону про ЗМІ, зареєстрованого перед Новим роком. «Слуги народу» переконують, що цей закон стане великим медійним кодексом – уніфікацією чинних норм та реагуванням на сучасні виклики часу нових медіа. Одні опозиціонери хочуть посилення боротьби з «агресором», а інші опозиціонери виступають проти «узурпації» та «цензури»…

Позиція Національної спілки журналістів України: народні депутати мають змінювати медійне законодавство обережно, без поспіху, «турборежимів» та політизації.

Закон про медіа варто лишати законом, який регулює аудіовізуальні ЗМІ (як і планувалося ще кілька років тому, коли у ВР починали напрацювання більшості законодавчих ініціатив). А Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має лишатися Нацрадою з питань ТБ і радіо. А не ставати мегарегулятором, якому одномоментно підпорядковуватимуться всі газети, агентства та інтернет-медіа.

Джерело:  Сайт видання «Гордон»

Поделиться новостью в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *